EKİP

 • Erkay Ercan
  Erkay Ercan
  Kurucu Ortak / Mimar
 • Ayten Ercan
  Ayten Ercan
  Kurucu Ortak / Mimar
 • P. İrem Ercan
  P. İrem Ercan
  Mimar
 • Ramazan İlem
  Ramazan İlem
  Teknik Öğretmen
 • Ecem Ercan
  Ecem Ercan
  Mimar
Erkay Ercan
Kurucu Ortak / Mimar

1965 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Denizli’de tamamladı. Lisans eğitimini 1990  yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı. 1990-1992 yıllarında yurt dışında yabancı dil eğitimi ve mimarlık alanında mesleki tecrübe edindi. 1993 yılında eşi Mimar Ayten Ercan ile birlikte ERAY Mimarlık ofisini kurdu. 1994 yılından bu yana eğitim yapıları, sanayi yapıları, kamu yapıları, ibadethane projeleri, konut projeleri, yarışma projeleri ve restorasyon projeleri tasarım ve uygulamalarında mimarlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra Mimarlar Odası Denizli şubesi 2012-2014 dönemi yönetim kurulu üyesi olarak Mimarlar Odası Sekreterliği ve  Denizli Ticaret Odası 29. Meslek Komitesi Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Ayten Ercan
Kurucu Ortak / Mimar

1968 yılında Düzce’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Düzce’de tamamladı.  1990  yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 1991 yılında meslektaşı aynı zamanda sınıf arkadaşı Erkay Ercan ile 1993 yılında  birlikte ERAY Mimarlık ofisini kurdular.   1 yıl serbest piyasada çalışmasının ardından 1994 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Yatırım Şubesinde çalışmaya başladı. 28 yıl eğitim yapıları ile ilgili kamu hizmetinde bulundu ve 2021 yılında emekli oldu. Şu anda aile şirketi olan ERAY Mimarlık ofisine danışmanlık hizmeti vermektedir.

P. İrem Ercan
Mimar

1996 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Denizli’de tamamladı. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünde 2019 yılında tamamladı. 2020 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Tasarım Çalışmaları programında doktora eğitimine başladı. 2020 yılından bu yana doktora çalışmalarına devam etmektedir. 2022 yılı itibariyle ERAY Mimarlık bünyesinde mimar olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Ramazan İlem
Teknik Öğretmen

1979 yılında Denizli’de doğdu. İlk , orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. Lisans eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinde 2002 yılında tamamladı.  2002-2010 yılları arasında çeşitli mimarlık ve mühendislik ofislerinde deneyim kazandı. 2010 yılından itibaren ERAY Mimarlık şirketinde çalışmalarına devam etmektedir.

Ecem Ercan
Mimar

1992 yılında Denizli’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Denizli’de tamamladı. 2016 yılında İzmir de mimarlık lisans eğitimini tamamlamasının ardından mimarlık ve iç mimarlık ofislerinde mesleki deneyim kazandı. Lisans eğitimi ve sonrasında çeşitli yarışma projeleri ve tasarım atölyelerine katıldı. 2017 yılından itibaren ERAY Mimarlık bünyesinde mimarlık faaliyetlerini sürdürmektedir.